SOLIDWORKS ve GO2cam‘in doğru kurulumu programın kararlı ve doğru çalışması için çok önemlidir. SOLIDWORKS ve GO2cam kurulu olmayan bir bilgisayara kurulum yapmak için bu yönergeleri takip ve dikkat etmelisiniz.

Not: GO2CAM kuruluma başlamadan önce, çalışan virüs programları durdurulmalı veya kapatılmalıdır. GO2CAM indirme linklerinden yararlanarak veya AbbaTeknoloji ‘den edindiğiniz GO2CAM kurulum dosyaları içerisindeki “setup.exe” dosyasına sağ tıklayarak “Yönetici Olarak Çalıştır” ‘a tıklayarak kurulum yöneticisi penceresine ulaşabilirsiniz Üst kısma kullanıcı adınızı; alt kısma ise firma isminizi yazabilirsiniz. Bu pencerede GO2Cam’i hangi dilde kurmak istediğinizi sormakta. Müşteri lisans sözleşmesi sayfasında sözleşmeyi kabul ediyorum seçmeniz gerekmekte “I accept the agreement” Onay verdikten sonra Next ile devam ediyoruz. Kurulum konumunu seçmenizi istiyor. Konumda değişiklik yapmak mecburi değildir. Next diyebilirsiniz Başlat kısmında bulunan program kısa yolu klasör adını dilerseniz değiştirebilirsiniz. Install diyerek yükleyemeyi başlatıyoruz. Finish diyerek devam ediyoruz Kurulum tamamlanmıştır.  Exit diyerek kurulumu sonlandırıyoruz.

Not: SOLIDWORKS kuruluma başlamadan önce, çalışan virüs programları durdurulmalı veya kapatılmalıdır.

 

SOLIDWORKS indirme linklerinden yararlanarak veya AbbaTeknoloji ‘den edindiğiniz SOLIDWORKS kurulum dosyaları içerisindeki “setup.exe” dosyasına sağ tıklayarak “Yönetici Olarak Çalıştır” ‘e tıklayarak kurulum yöneticisi penceresine ulaşabilirsiniz.

Bu aşamada açılan pencerede yer alan Kurulum Tipini Belirleyin iletişim kutusunda, “Bu Bilgisayara Yükleyin” seçeneği seçilerek İleri butonuna tıklanır.

Bu pencerede SOLIDWORKS Seri Numarası, kutucukların içine girilerek İleri butonuna tıklanır.

İnternet üzerinden yapılan sorgulama sonucu, seri numarasına karşılık gelen SOLIDWORKS ürünü ile beraber indirme seçenekleri, kurulum konumu otomatik olarak belirlenir. Pencereden Şimdi Kur butonuna tıklanarak kurulum işlemi başlatılır.

Kurulum süreci tamamlandıktan sonra Kurulum Tamamlandı iletişim kutusu karşınıza gelecektir. Burada isteğe bağlı seçimler yapılarak Son butonuna tıklanır ve kurulum süreci tamamlanır.

ABBA TEKNOLOJİ UZAKTAN ERİŞİM

Yanınızda gibi teknik desteğe mi ihtiyacınız var?

Abba Teknoloji Uzaktan Erişim yazılımını indirin, hemen bağlanalım.

Teknik Destek Uzaktan Bağlantı Deneyimli Ekip Uzman Kadro Yanınızda  Talep Gönderin  Hemen Bağlanalım

TEKNİK DESTEK TALEBİ