Gizlilik ve Çerez Politikası

Bu gizlilik politikası, Abba Teknoloji için gizlilik politikasını açıklamaktadır. Bu gizlilik politikası yalnızca bu web sitesi tarafından toplanan bilgiler için geçerlidir. Size aşağıdakileri bildirecektir:

  • Web sitesi aracılığıyla sizden hangi kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler toplanır, nasıl kullanılır ve kimlerle paylaşılabilir?
  • Verilerinizin kullanımıyla ilgili olarak sizin için hangi seçenekler mevcuttur?
  • Bilgilerinizin kötüye kullanılmasını önlemek için uygulanan güvenlik prosedürleri.
  • Bilgilerdeki yanlışlıkları nasıl düzeltebilirsiniz?

Bilgi Toplama, Kullanma ve Paylaşma

Bu sitede toplanan bilgilerin tek sahibiyiz. Yalnızca e-posta yoluyla veya sizden doğrudan iletişim yoluyla gönüllü olarak verdiğiniz bilgilere erişebilir / toplayabiliriz. Bu bilgileri hiç kimseye satmayacağız veya kiralamayacağız.

Bilgilerinizi, bizimle bağlantı kurma nedeninizle ilgili olarak size yanıt vermek için kullanacağız. Bilgilerinizi, talebinizi yerine getirmek için gerekli olan durumlar dışında, organizasyonumuz dışındaki herhangi bir üçüncü şahısla paylaşmayacağız, ör. sipariş göndermek için.

Bizden yapmamamızı istemediğiniz sürece, size özel ürünler, yeni ürünler veya hizmetler ya da bu gizlilik politikasındaki değişiklikler hakkında bilgi vermek için sizinle e-posta yoluyla iletişime geçebiliriz.

Bilgiye Erişiminiz ve Kontrolünüz

İstediğiniz zaman gelecekte bizden iletişim kurmamayı tercih edebilirsiniz. Web sitemizde verilen e-posta adresi veya telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçerek istediğiniz zaman aşağıdakileri yapabilirsiniz:

  • Varsa, sizinle ilgili hangi verilere sahip olduğumuzu görün.
  • Hakkınızda sahip olduğumuz tüm verileri değiştirin / düzeltin.
  • Sizinle ilgili sahip olduğumuz tüm verileri silmemizi isteyin.
  • Verilerinizi kullanmamızla ilgili endişelerinizi dile getirin.

Daha fazla bilgi için [email protected] mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenlik

Bilgilerinizi korumak için önlemler alıyoruz. Hassas bilgileri web sitesi aracılığıyla gönderdiğinizde, bilgileriniz hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak korunur.

Hassas bilgileri topladığımız her yerde, bu bilgiler şifrelenir ve bize güvenli bir şekilde iletilir. Bunu, web tarayıcınızın altında kapalı bir kilit simgesi arayarak veya web sayfasının adresinin başında “https” yi arayarak doğrulayabilirsiniz.

Çevrimiçi olarak iletilen hassas bilgileri korumak için şifreleme kullanırken, bilgilerinizi çevrimdışı olarak da koruyoruz. Yalnızca belirli bir işi (örneğin, faturalama veya müşteri hizmetleri) gerçekleştirmek için bilgiye ihtiyaç duyan çalışanlara kişisel olarak tanımlanabilir bilgilere erişim izni verilir. Kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri sakladığımız bilgisayarlar / sunucular güvenli bir ortamda tutulur.

Güncellemeler

Gizlilik Politikamız zaman zaman değişebilir ve tüm güncellemeler bu sayfada yayınlanacaktır.

Bu gizlilik politikasına uymadığımızı düşünüyorsanız, bizimle  [email protected] e-posta adresi, 0850 319 3669 telefon numarası aracılığıyla iletişime geçmelisiniz.