Craftbot

Craftbot 2

 

craftbot_2_3d_printer_1

Kutusundan çıkart ve çalıştırmaya hazır. 250x200x200 mm baskı kapasitesine sahip 100 mikron ile 300 mikron arasında baskı katman kalınlığı ile PLA, ABS ve PVA baskı çeşitliliğiyle 3B yazıcı pazarının en iyisi.

Craftbot XL

 

300x200x440mm baskı ebatları ile sınıfının en büyük baskı kabiliyetlerinden birine sahip. 0.25mm nozzle ile 50 mikron baskı katmanı hassasiyetine kadar. Wi-fi bağlantısı ile uzaktan baskı özelliği ve en önemlisi kaldığı yerden baskıya devam edebilme sayesinde daha az malzeme israfı.

craftbot_3_3d_printer

Craftbot 3

 

craftbot_xl_3d_printer

Çift kafası sayesinde aynı anda iki farklı malzeme ile baskı yapabilme özelliği. En önemli avantajı destek kısımlarını PVA baskı yaparak baskı bitiminde parçanızı suya atıp desteklerin erimesini sağlayabilirsiniz. Rengarenk ve hızlı baskılar için artık elinizde en güçlü aracınız Craftbot 3.

CRAFTBOT XL 3D MASAÜSTÜ YAZICISI

CraftBot 3D masaüstü yazıcı, seçkin bir yapı hacminden yararlanabilecek mühendisler ve tüm üreticiler için mükemmel bir araç olarak tasarlandı ve yapıldı. CraftBot 3D tasarımcıları, daha sessiz ve daha hassas bir çalışma elde etmek için yapı plakasını genişletti, ısıtma kapasitesini ve geliştirilmiş yatakları artırdı.

HER DETAYA DOĞRULUK VE KALİTEYİ KEŞFEDİN

Baskı hassaslığı- CraftBot, mükemmel baskı kalitesi sağlayan 50 mikron / katman çözünürlüğüne (0.25 mm başlık ile) sahip.

Nozul kiti- Paket, 0.25, 0.4, 0.6 ve 0.8 mm MK8 bakır püskürtme uçları ve bir anahtar içerir.

Geliştirilmiş rulmanlar- Doğrusal raylar ve yükseltilmiş rulmanlar, daha sessiz çalışma ve daha fazla hassaslık sağlar.

RENKLERE DOKUNUN

Renkli LCD dokunmatik ekran- CraftBot ‘un, baskı işlemi hakkında sürekli bilgi veren, sezgisel, iyi organize edilmiş bir gezinti menüsü vardır.

SÜRECİN KONTROLÜ

WIFI bağlantısı- IOS ve Android cihazları için mevcut uygulamalarla kullanıcılar, CraftBot’a 3D projeleri yükleyebilir, baskı işlemini başlatabilir ve durdurabilir, ısı ayarlarını, fanları ve ışığı kontrol edebilir.

Baskı duraklatma ve devam ettirme- Filaman bittiğinde veya bir karartmadan sonra renkleri değiştirebilir veya bitirebilirsiniz.

CraftWare – Kullanıcı dostu bir grafik arayüzü ile evrensel, gelişmiş 3D yazıcı yazılımı. Gelişmiş dilim algoritması, daha hızlı dönüşümler ve daha iyi sonuçlar sağlar.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.