Camworks

CAMWorks

CAMWorks kullanıcılarınının tasarım ve imalat süreçlerini bir sistem üzerinde birleştirmelerini ve bu sayede üretim gecikmeleri ve yeniden üretim maliyetlerini engellemelerini sağlar. Bu sayede CAMWorks müşterileri daha kaliteli ürünleri pazara daha hızlı ve düşük maliyetle çıkarmış olur.

Ayrıca SOLIDWORKS® CAM ürünü, CAMWorks, yani ilk SOLIDWORKS altın ortak CAM ürünü, tarafından geliştirilmiştir. CAMWorks’ün benzersiz SOLIDWORKS integrasyonu, kural tabanlı işleme altyapısı ve unsur tanıma ile işleme özellikleri sayesinde her zaman rakiplerinizden bir adım daha önde olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

CAMWorks 1998 yılından beri SOLIDWORKS yazılımına ilk altın ortak (Gold Partner) CAM çözümüdür. CNC programınızı otomatik veya sizin kontrolünüzde oluşturmak için 3D SOLIDWORKS modeliniz üzerinden tüm unsur ve tolerans verilerini doğrudan kullanır. Otomatik unsur tanıma (AFR) özelliği sayesinde 3D katı modeliniz üzerinden 20’den fazla farklı tip prizmatik unsuru otomatik olarak tanır ve programlama sürenizi %90’a varan oranlarda kısaltır.

Patentli TechDB teknolojisi sayesinde işletmenizdeki talaşlı imalat tecrübenizi kütüphane olarak saklamanızı ve yeni işlerde tekrar kullanmanızı sağlar. Bu sayede programlama süreleriniz %80 düşer ve işletme içerisindeki tecrübeyi saklamış olursunuz.

CAMWorks Virtual Machine sayesinde G-Code tabanlı makina simülasyonu yapabilir ve böylece oluşabilecek hataları baştan önlemiş olursunuz.